فروشگاه اینترنتی دیجی زیبا

وارد شوید

روش های پرداخت

 

روش های پرداخت

 

1- پرداخت نقدی در محل تحویل (بزودی برای شهرستان ها)

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریان ساکن تهران که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، دیجی زیبا این امکان را فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

 

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

 

2- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

روش دیگر پرداخت هزینه سفارش‌هایی که محل تحویل آنها شهر تهران است، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دیجی زیبا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران است می‌توانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت ‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

با این حال، یادآوری می‏‌شود که در صورت پرداخت اینترنتی، پردازش سفارش سریع‏‌تر صورت می گیرد.

 

3- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway دیجی زیبا و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت دیجی زیبا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و دیجی زیبا پیشنهاد می‌کند که از روش پرداخت اینترنتی جهت پرداخت استفاده نمایید.

 

شماره حساب دیجی زیبا:

بانک ملت:

شماره حساب: 4846618516 

به نام منصور واحد

 

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۹۸۱۱۸۹۰۷۷ 

به نام منصور واحد

 

4- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه کاربران دیجی زیبا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت دیجی زیبا هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. 

 

ضمنا، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

راهنمایی برای پرداخت اینترنتی:

کاربران محترم سایت دیجی زیبا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1- شماره 16 رقمی کارت:

که در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم:

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز مورد نطرخود را وارد نمایید.

 

3- کد CVV2:

عددی ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده و در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌ های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... 3 رقمی و در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 

4- تاریخ انقضا:

تاریخ انقضا کارت روی بیشتر کارت های بانکی درج شده است. با این وجود چنانچه تاریخ انقضا را روی کارت خود مشاهده نمی کنید، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت خود استفاده کنید.