فروشگاه اینترنتی دیجی زیبا

وارد شوید

حریم خصوصی

 

حریم خصوصی

دیجی زیبا ضمن احترام به حریم شخصی کاربران، هنگام خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از ایشان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه کند. با وجود اینکه داشتن اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل برای پردازش و ارسال سفارش، کافی به نظر می رسد لیکن نظر به اینکه فعالیت‌ دیجی زیبا طبق قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد به منظور صدور فاکتور رسمی و یا گواهی ارزش افزوده بنا به درخواست مشتریان، خصوصا اشخاص حقوقی، در مراحل خرید، ثبت اطلاعات صحیح مورد نیاز مانند نام و کد ملی اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی اشخاص حقوقی برای خریدهای سازمانی نیز الزامی می‏باشد. بعلاوه مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند؛ بدیهی است دیجی زیبا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

دیجی زیبا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه و... برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و یا پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دیجی زیبا را در پروفایل خود لغو کنند.

عنایت داشته باشید که 02188192019 تنها شماره‌ای  است که دیجی زیبا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دیجی زیبا، با هر شماره دیگری به مثابه تخلف و سوء استفاده از نام دیجی زیبا بوده و از کاربران تقاضا می نماید در صورت دریافت این گونه پیامک ها، مراتب را جهت پیگیری قانونی با استفاده از روشهای "تماس با ما" به همکاران ما اطلاع دهید.

شایان توجه است حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران بوده و از افشا آن نزد اشخاص به هر دلیل برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، جدا خودداری خواهند نمود. دیجی زیبا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

دیجی زیبا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که لذت خرید و احساس شادی و رضایت متفاوتی را برای همه کاربران فراهم آورد.

چنانچه تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های دیجی زیبا ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.